STUDIO ZUM-BA | KRAKÓW

  ZAPRASZAMY

Nasz Team

Aleksandra Heidi Gajewska
Instruktor Zumby, Salsy
Uśmiechnięta i pełna energii brunetka, której uzależnienie od muzyki i tańca sięga czasów niemowlęcych. Animatorka i tancerka w takich kurortach wakacyjnych jak Tunezja, Korfu, Hiszpania. Na chwilę obecną- studentka filologii portugalskiej, której serce zajęte jest przez salsę kubańską, reggaeton i zumbę. W prowadzone przez siebie zajęcia wkłada całe swoje serce, a jedynym jej wymaganiem wobec uczestników jest uśmiech, który uważa za najwspanialszy cud świata.
Magdalena Kasprzyk
Instruktor Zumby
Taniec od zawsze był moją pasją. Już od pierwszych zajęć zumby wiedziałam, że to coś w czym znakomicie się odnajduje. Uśmiechy klientek i mokre koszulki dają mi największą satysfakcję. Dbam o to, aby każdy wyszedł z sali zadowolony.
Maciej Saskowski
Instruktor Latin Dance
Mistrz tańca towarzyskiego w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Naukę tańca rozpoczął w rodzinnym Ciechanowie, a następnie kontynuował w jednej z najbardziej znanych polskich szkół tańca "Stodoła" w Warszawie. Do jego licznych sukcesów należy m.in. triumf w Ogólnopolskiej Lidze Tanecznej 2000 i II miejsce w International Dance Festival "Tropicana Cup" 2001. Reprezentował Polskę na wielu międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Od 2006 roku związany ze sceną teatralną. Tańczył w spektaklach wielu wybitnych choreografów, m.in. Tomasza Gołębiowskiego, Pauliny Wycichowskiej. Jest współtwórcą kilku projektów scenicznych, m.in. choreodramu "Lekcja tańca", misterium "W stronę światła", musicalu "Halny", Festiwalu Kabaretowego w Zielonej Górze. Jest cenionym pedagogiem, współpracującym z wieloma ośrodkami tańca.
Anna Morawska
Instruktor Pilatesu,zdrowego kręgosłupa
Witam serdecznie, nazywam się ANNA MORAWSKA. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przygodę z fitnessem rozpoczęłam 12 lat temu, początkowo prowadząc dość intensywne zajęcia (Body Pump, TBC i inne). Metodę Pilates odkryłam gdy mieszkałam w Londynie i zgłębiam ją od 8 lat. Pierwsze szlify zdobywałam w londyńskim LA Fitness, gdzie pod okiem Jax Lysycji zrobiłam 'Synergize course' (system ćwiczeń oparty na elementach pilates, jogi oraz oddechu chi kung). Dyplom instruktora Pilates zdobyłam w Open Mind Pilates School u Bogny Janik Forbes. Pilates – to zajęcia wzmacniające przede wszystkim mięśnie głębokie brzucha, kręgosłupa i miednicy. Ćwiczenia wykonywane są w rytmie własnego oddechu, angażują zarówno ciało jak i umysł, a dzięki skupieniu na mięśniach głębokich, oddechu i koordynacji dają niezwykłe rezultaty. Zajęcia dla wszystkich – niezależnie od grupy wiekowej.
Marta Orłowska
Instruktor Joga
Rozpoczęła praktykę w 1997 roku w Szkole Jogi Beaty Jamińskiej. Ukończyła kurs nauczycielski organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara ze stopniem Introductory II Posiada uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness-ćwiczenia psychofizyczne, wydane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Swój warsztat nauczycielski doskonali u nauczycieli jogi w Polsce i za granicą. Prowadzi głównie zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz grupy tzw. łagodne.W lipcu 2008 roku uczestniczyła w miesięcznym kursie jogi w Instytucie BKS Iyengara w Punie. Kolejny miesięczny kurs w Instytucie w sierpniu 2011 roku.
Dominika Waksmundzka
Instruktor zumby
Dominika Waksmundzka Jestem studentką, animatorką oraz instruktorką Zumby. Choć prościej byłoby powiedzieć, że jestem prawdziwym wulkanem energii! Byłam instruktorką Zumby w ciepłych krajach, co sprawi, że poczujesz się jak na Bora Bora. Moim mottem życiowym jest: "Dzień bez Zumby, dniem stracony!". Zapraszam na Zumbę, bez Ciebie nie tańczę ;­)
Natalia Łabecka
Instruktor zumby, salsy
Dawid Szymański
Instruktor Zumby